SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
189748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetrura eshte ne gjendje shjm te mire e posa ardhur nga gjermanija me dogan te paguar .vetura ka karrikat me
Nxemje tempomat senzora parkimi komnda ne vollan .mundesi e ndrrimit te shpejcive ne vollan senzor te shiut etj.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Kastriot
+38649280080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »