SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 2.0 tdi viti 2006 4 motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
241,500
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
189763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 Gt model 2.0 sport line viti 2006 rks 4 motion 6 shpejtsj ksenon bi ksenon bord kompjutet gjamat kolor pulla vollan esp mp3 4 gjamat me rrym 2 celca serviset e kryme komplet rrypin e ndrum fellne te mira guma te rreja llajsnet krom hallogenka perkthim meniher hipotek nuk asht i rrujtum shum per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »