SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 4 1.9 TDI DI tkUQE perfekt Golf Shikoje
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
189767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLFIN 4 GJENDJE SHUM TMIR PER FAMILJAR -
-ME KATER GOMA T REJA -
-VITI I PRODHIMIT FIKS 2000
-GOLFI KA MOTORRIN SHUM TMIR DHE NJE VOZITJE PERFEKTE NUK NIHET QE ESHT DHEZZ
KARASERI TE RUJTUN PA GERVISHTJE INTERJERIN MRENDA TE PAQT
-KLIM FUNKSIONALE-
VETURA NUK ESHT NDONJE HIPOTEK PERKTHIMI I MENIHERSHUM
I GARAZHUAR
SIQ PO SHIHET EDHE NE FOTO ESHT SHUM I MIR MUNDENI ME ARDH ME SHIKU EDHE VET DHE ME KONTROLLU KUDO QE DESHIRONI KUK TERHEQSE ME NI FJAL VETURA TIP TOP.....
044 647 279 +VIBER
Informata rreth publikuesit
Negjat
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »