SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
PEUGEOT 308
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2008
ID e produktit :
189778
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
PEUGEOT 308 1.6 HDIViti I prodhimit :2008Prejardhja nga Zvicrra🇨🇭Për më shumë info : +377 45 500 196📍Vendodhja: Magjistrale Ferizaj-Prishtin(te ura madhe)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni
Ferizaj
045500196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »