SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 6 2.0 TDI
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
189781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
178000KM,81KW(110PS)DIZEL,NDRRUSI.MANUAL,DYER;5

VITI;2009, NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,KLIMATRONIK,SENZORA PARKIMI,FELLNE ALUMINI,ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »