SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez S500 1986
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Mercedes 500
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
1986
ID e produktit :
189800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes S500 - 1986 - 3.0
Ka 1 vjet regjistrim per me shum informata na kontaktoni ne numrin
(045777729) viber +37745777729Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Lipjan
045777729
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »