SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
248,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
189803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C 2002 disel. Gjendja e mire, servisin e kryer per 15,000 km. Disqet e reja komplet, senzora para - mrapa.Postuar nëpërmjet celularit. 045975001
Informata rreth publikuesit
Mercedes
Prishtinë
045 975 001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »