SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
167,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
189806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet golf 6 2.0 4x4 viti i prodhimit esht ne fund te 2010 , km i ka 167,000 orgjinal mundeni qdo vend te testoni, golfi u ardh prej austri dogan nuk ka, po muj me doganu po qmimi ndryshon per info nr tel,+436766318005 viber kam.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Irfan
Prishtinë
436766318005
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »