SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 UNITED 2008
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill
Lloji :
GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
189810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 UNITEDViti i prodhimit : 2008Km : 220000Ngjyra : E zezëTransmisioni : Automatik ( DSG 6 shpejtsi )Dyer : 5 Kw(ps)- 100kw (136ps)* ESP* 8 Airbag* Goma te reja M+S Firelli* Alufelge 17 coll* Ulese extra* Xhama te pasem te erresuar nga prodhuesi* Ne Kosove eshte e vozitur vetem nga nje pronar*Serviset e kryera me kohe* Vetura eshte ne gjendje perfekte funksionale ashtu edhe teknike Per me shum informacione kontaktoni ne numrin e telefonit : +38345385860 (whatsap & Viber)Pres bleres serioz ...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rilindd
Gjilan
045385860
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »