SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 120d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,835
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
189814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 120d 2.0 dizell- 177ps ngjyre e zeze i ardhur nga Zvicrra regjistrimi i pare rks, servisin e ka sapo te kryer 30.000 km Kastroll-ule, nuk ka asnje defekt shum i ruajtur. Automatik-tiptronik Navigacion-bord computer Pulla vollon Nxemje karriga Karriga Lekure Senzora Para-Mbrapa Stopat LED Shiber Tempomat Xenon-bixenon Fellne M 17-she me goma continental 07/2017 Pasqyre elektrike Dy qelsa etj. Qmimi me marreveshje nuk boi ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Maurik
Vushtrri
044405066
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »