SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VII R-Line 2.0 150ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
189833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf VII R-line paket
Informata rreth publikuesit
Ibran
Viti
+38649111838
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »