SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0D
Çmimi :
€14,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:42
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
189837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X5 3.0D
VP 2007
KM 253000
2 QELSA
4 GOMA DIMRI
KARRIKA ME NXEMJE
SENZOR
4X4
RKS 6MUJ
BOJM NDRRIM ME VETURA
ÇMIMI 14500
Tel +383 44 100 920 ; 049 100 920
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »