SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw crafter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:03
Lloji :
Volkswagen Crafter
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,132
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
189839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw crafter 2.5 tdi viti 2007 239132 km Automatik Klim Tempomat Central ABS asr gjendje shum tmir meDogan +tvsh Export jasht kosoves pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »