SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iveco daily 2.8
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht
Lloji :
Iveco Daily
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,123
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2001
ID e produktit :
189842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iveco daily 40.11 c 2.8 dizel viti 2001 km 215123Manuel 6 shpejtsi me hebebyn gjendje perfekte Me dogan tvsh Export jasht kosoves pa dogan 049292252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »