SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw caddy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:13
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,455
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
189847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw caddy 2.0 Sdi me klim central radio viti 2004Km 219123 gjendje perfekte MeDogan tvsh export jasht kosoves pa dogan 049292252

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »