SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw transporter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:19
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
266,455
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
189850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw transporter t5 viti 2006 maxi km 266123 Manuel 5 shpejtsi 1.9 tdi Radio Abs Asr Me dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »