SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:41
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,467
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
189853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.0 TDI Automatik viti 2013,klimatronik,ulset me nxemje,senosra parkingu,komanda ne timon,3 qelsa,navigacion etj etj +383 49 528888

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Prishtinë
049377218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »