SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:50
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,892,000
Motori (kubik) :
2007.00
Viti :
2007
ID e produktit :
189881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT 2.0 TDI
2007
I DOGANAUR
AUTOMATIK
DSG

044 843 258
049 843 258
044 100 188
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »