SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault mango 2003
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
189894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault kango 1.5dci viti 2003 be gjendje shumbte mir teknike I ruajtur si mrena dhe jasht posedon air beg, gjama me rrym, central, abs etje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gent
Gilan
044 312 211
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »