SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw LT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Volkswagen LT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
387,131
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
189897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw LT 2..5 tdi dizel km 3897133 Manuel 5 shpejtsi Rks gjendje shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Prishtinë
049727298 ,049292252
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »