SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 2013
Çmimi :
€21,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
189899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4 2013 2.0 TDI200.000 km (te garantuara me liber servisi)110 kw (150 PS)Senzora parkinguSenzora shiuDrita LED xenon bi xenonTimon multifunksionalTempomat

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Ferizaj
044825301
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »