SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugot
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Peugeot 4007
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
189902
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pezhoja 2.0 Automatik me naftë viti i prodhimit 2004,xhamat me rrym pasqyret meRrym karrika me nxemje shumë e rujtne e ardhur nga Ch rexhistrimi i par ne kosovë shitet urgjentish presë blerë serjozë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
+38345277725
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »