SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.7 TDI e ardhur nga Zvicrra
Çmimi :
€13,100.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2008
ID e produktit :
189918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 2.7 Tdi 2008
Eshte e ardhur nga zvicrra dhe ka regjistrimin e parë ne RKS posedon librin e servisit me km te garantuara 212.000km
Automatik tiptronik f1
Karrigat me nxemje
Karrigat lekur
Navigacion
Dritat xenon dhe led
Mundsi ndrrimi
Per me shum info 049 855001
Viber +38349855001
Informata rreth publikuesit
Genti-an
049 855001
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »