SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 highline 12.2007 2.0TDi 6shpejci
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,222
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
189919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 2.0 tdi 6 shpejci viti i prodhimit 12.2007 posedon ngjyre te zez metalike, fellne 16 goma shum t mira t veres ,pulla n vollan,bord t madh ,tempomat,karrika me nxemje,klima tronik,navigacion plus magazinen me 6 cd,xhama te erresuar 35 %interier extra t pastert sensor t dritav e shiut etj.Sa i perket gjendjes teknike dhe optike nuk ja vlen me diskutu mundeni me kontrollu ku te doni vetura nuk ka nevoj per as ni ivestim . kontakt: +383 (0) 49 616880 ☎️

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »