SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C220, MODELI AVANTGARDE, FULL PACKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '18
Lloji :
Mercedes C 220
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
122,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues
ID e produktit :
189921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Mercedes C220 e blere direkt ne Mercedes, e importuar nga Gjermania me date 8 prill 2018, viti i prodhimit 2014. Vetura posedon: 2200 kubik, kilometra te garantuara 122.000, manual me 6 shpejtesi, goma te reja, 2 pare fellne alumini njera pare ekstra per dimer, posedon ekranin e madh te modelit amg, kamere, sensor te fshesave te xhamit, sensor para dhe prapa, asistence parkingu(parkohet vete), intelegent light sistem, paralajmeron tejkalimin ose anash kalimin e mjeteve tjera, paralajmeron shkeljen e vijave rrugove, tregues te shenjave te komunikacionit, me nje fjale eshte full paket. Ndrrim nuk beje, ju lutem vetem bleres serioz. Cmimi i volitshem. Nr kontaktues +383 44154336
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »