SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes 190 diesel
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
30,000,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1986
ID e produktit :
189923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes 190 2.0 diezel regjistrim 1 vjet
Informata rreth publikuesit
Afrim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »