SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 103 KW 140 PS VITI 2013 BLUE MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:34
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
102,348
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
189924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSAT AUTOMATIK 2.0 TDI DSG VITI 2013 ,XENON BI XENON LLEDA PARA MBRAPA ,KLIMAUTOMATIKE ,ULSE ME NXEMJE ,FTOFJE ,SHPEJTSIT NE TIMON ,PULLA TIMON ,KAMERA ,TEMPOMAT ,PALOHEN PASQYRET ,2 QELSA +WEBASTO,ALU FELGA ME GOMA TE MIRA ,LIBER SERVIZIT KILOMETRAT ORIGINALL TE GARANTUARA 102348 KM SAPO ARDHUR NGA GJERMANIJA IMPORT DIREKT NGA AUTO SALLONI DIONI NE VW

Autosallon Dioni
Arëbri Prishtinë
(+383) 44384202 Viber Whatsapp
(+383) 49598061
E-mail dioniishpk@gmail.com
Informata rreth publikuesit
DIONI sh.p.k
Prishtinë
+37744384202
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »