SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 1.6 TDI COMFORTLINE 2015
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:39
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Ari
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
151,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2015
ID e produktit :
189929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPSIONE :klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory ulset sport ,
navigacion GPS TV HD DVD , ,dritat LED mbrapa ,KAMER,
mbajtesin e diatances DISTRONIK , senzora te parkingut para dhe mbrapa , me dhez pa qels (KEYLESS-GO),vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com 
Tel: +373 44 535 442 , +386 49 400 503
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »