SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 TDI 105 PS model 2006
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
28,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
189931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI 105 PS V.P.15.12.2005 model 2006
Posedon KLIM. NAVI me full opcione si DVD.SD-card.GPS.TV.AUX.BLUTOOTH.USB.etj. NXEMJE KARRIKA .BORDKOMPJUTER .TEMPOMAT.Pasqyre me rrym. Gjamat me rrym.qels me dikitron .ESP.ABS.SERVO.10 AIRBAGA. vallon3-sh ulse komfor isofix.fellne me goma te reja eshte i servisuar me ule e filtera, ne trapa eshte i shtrengun nuk nihet kerkun gjendjen e ka shum te mir .ndrrim nuk boj perkthimi bahet mrena ore. Tel .049 410 701
Informata rreth publikuesit
Mitrovica
Prishtinë
049 000000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »