SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN GOLF VII 2.0 TDI GTD 135Kw/184Ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:03
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
145,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
189937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardh (PERLE) , 5 dyer , 5 ulse , nderruesi AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit ne tion F1 , ulset alcantara , ulset sport ,
ulset me ngrohje , ulset elektrike ,
dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON intelligent light system ,me dhez pa qels (KEYLESS-GO), senzora te parkingut para dhe mbrapa , tempomat ,LANE ASSIST ,mbajtesin e distances DISTRONIC,bordkompjuter , Ambient LIGHT , navigacion GPS TV HD DVD,zerimin Dynaudio ,radio CD USB SD , abs , esp , airbag , fellne , etj . FULL OPSION
Tel:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
www.autotrimishpk.com 
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »