SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1,9 TDi Interior Lekure Gjendje Perfekte RKS 5 muaj Tplot -00
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:44
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
189945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Passat 3B Fabrikisht Diesel 1.9 TD-I (Limozin) ne gjendje shum te rregullt
Motorri eshte ne gjendje super te rregullt pa asni defekt
I ruajtur si mbrenda gjithashtu edhe jasht dhe i servisuar me koh t'caktuar (Interior Lëkure shum te pastert)
Viti i prodhimit : Fund te 1999 (Model:2000)
Vaj nuk shpenzon as edhe 1 ML ne motorr
Regjistrim:RKS:5 muaj Tplot
Ka nje vozitje shum te lehte dhe njekohesisht eshte i shtrenguar si ne trapa si ne gjithqka nuk nihet hiq ka ec shum i pershtatshem dhe praktik (Vetur Komode Familjare)
Me shpenzime shum te vogla 5Litër-100KM
Posedon:
Interior Lekure
CLIMATRONIC
Alarm
Centrall
Abs
Asr
Ulese te ruajtura (Ulset Lëkure,mund te levisin lart posht,Fryerse)
Xhamat: Me nxemje,Elektrik,Color
Pasqyret elektrike
Servo
Hidraulik
Mbeshtetese te dores 2X
Marsh:Manual: 5 + R
Fellne dhe Gomat e reja R15
Air-Bag te gjithanshem
Radio,Tunner,Flash,Aux,Cel,Basst
Te gjitha paisjet e nevojshme per rrug ne bagash
" FULL EXTRA"
Verejtje:
Vetura eshte ne gjendje perfekte per momentin ska nevoj me investu as 1 Cent
Nuk eshte ne hipotek apo i marrur pengje (Me Garancion)
Vetur familjare shum ekonomike dhe praktike
Pres vetem blers serioz !

Per ma shum na kontakto ne :
Numri kryesor:
044 197 311
Viber:
+ 383 49 261 509
VREJTJE,Viber 13H-23H kontakt (+383 49 261 509)
!FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ!
Informata rreth publikuesit
Aldin
Vushtrri
VICIANUM [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »