SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
TIGUAN 2.0TDI 4Motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
189952
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
TIGUAN 2.0 TDI 4Motion

Viti-2009 -Automatik -DSG

Rks

Me dogan te paguar

Për më shumë info : +377 45 500 196

đź“ŤVendodhja: Magjistrale Ferizaj-Prishtin
(te ura madhe)Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni
Ferizaj
045500196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »