SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BMW 320D Automatik
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '18
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
189955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Drita Xenon
- Sensor Parkigu
- Sensor Shiu
- Tiptronik
- Drita me llupe
Viber +38349888138Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Skënderaj
049888138
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »