SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D 2.0 DIZELL RKS NE GJENDJE SHUM TE MIR
Çmimi :
€3,650.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:42
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
274,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2000
ID e produktit :
189957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320d 2.0 dizel Rks ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
kontakto
vala 044942878
ipko 049405310Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faruk
Prishtinë
049116515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »