SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 120 dizell cabrio U SHIT NGA AUTO SALLONI BAVARIA MOTORS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
Lloji :
BMW 120
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,335
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler
ID e produktit :
189960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 120 DIZELL CABRIO
I DOGANUAR
POSEDON:: XENON BI XENON NAVI SENZORA LEKUR QELCA 2 ETJ.... FULL
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Bavaria Motors
Prizren
044235234
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »