SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Renault Clio qmimi i lir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:32
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
ID e produktit :
189961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
RENAULT CLIO 1.5 dizel ViTI 12/2002 model 2003 RKS 10 muj Shum e rujtne si jasht edhe mbrenda Vlen te ceket se nuk osht hipotek Tel 044 264 888 Ndrrim i mundeshem Sma mos dergo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »