SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 2,0 TDI 2006 SLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:07
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
ID e produktit :
189963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 2.0 TDI
2006
I DOGANAUR
FELLEN
MUNDSI NDRRIMI
Auto Sallon ERDI
www.facebook.com/AutoSalloni-Erdi-1503108513280355/?fref=ts 
044 /049 843 258
049 95 6666
044 100 188ANUAL
Informata rreth publikuesit
AUTO ERDI
Prishtinë
044 843 258
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »