SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2010 HIGHLINE me dogan
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '18
Lloji :
VW POLO
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
115,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2010
ID e produktit :
189968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2010 HIGHLINE me dogan dhe Homologim ne gjendje shume te mire teknike dhe optike 115.000 km te kaluara serviset e kryera te gjithe ne servis te autorizuar te VW posedon edhe CarPass te kilometrave Çmimi 7200€ Tel/Vib +37744535553

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhefi
Podujevë
049/ 535 553
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »