SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 6 1.6 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
189969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW Golf 6 TDI 1.6Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe shume e ruajturViti prodhimit 2010I doganuar dhe regjistruar ne RKS Regjistrimi i pare ne rksManualXhama te pasem te erresuar nga prodhuesiFellne 17” me goma veroreUlset e para me nxemjeESP dhe senzore parkinguKlime automatike 2 zonale Vajin dhe filterat e sapo nderruar Km te kaluara 230-240Qmimi me marrveshjeKontakt +38349266111 Viber&Ipko

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Gjakova
044954966
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »