SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 TDI Manuel RKS ( Ndrrohet )
Çmimi :
€10,900.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:54
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
189970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2.0tdi manual 6 shpejtesi viti 2008 RKS klimatronik ,goma te reja ne gjendje prefekte me liber servisi ,regjistrimi i dyte prej se ka ardh prej zvicrres .Nderrohet varet prej veturave .Nr kontaktues dhe viber 00386 49 500 607.--

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sonni
Prizren
045581075
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »