SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES OPEL TIGER
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '18
Lloji :
Opel Tigra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
189971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OPEL TIGER
1.6 BENZIN FELLNE ABS
5 SHPEJTSI ME KLIM
2 QELSA GJAMAT ME RRYM
NGJENDJE TE MIRE
Informata rreth publikuesit
riad
Prishtinë
044208471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »