SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz C220 CDI SportEdition FaceLift
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
189975
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz c 220 cdi 6 shpejtsi
Motorr te modelit te Ri EVO
Klimatronik
Bordcompjuter
Tempomat
Ulse me nxemje
Esp Air bag
Komanda ne timon
Muzik me cd
Goma te mira
Fellne
Dritare elektonike
Pasqyre elektronike
I Doganuar RKS
Ne gjendje te shkelqyshme
044 963 705Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pleurat
Prishtinë
045 891 774
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »