SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedez benz
Çmimi :
€12,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
166,500
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
189977
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Mercedez benz

Mercedes-Benz C 250 CDI 4 Matic Km 166400 Viti prodhimit 13/12/2010 I importuar nga zvicra Info/đŸ“žâ˜Žïž +38344841356 Viber & whatsappPostuar nĂ«pĂ«rmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Gjilan
044709449
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »