SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa d 1.3 dizell eco flex 2008
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:35
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
189983
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet dhe nderrohet
OPEL CORSA D
1.3 dizell eco flex
Rexhistrim 5 muaj
4 goma te reja
Gjendja perfekte
Info ☏ & Viber
+38649207526
+38344207526
Facebook Auto Ch 👍Postuar nĂ«pĂ«rmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Prishtinë
044 207 526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »