SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf Plus 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
189984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf Plus - 2007
1.9 TDI DSG
Ne gjendje te mire
Regjistrim RKS
Te gjitha servise te kryera
Liber servisiPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aa
Prizren
045908884
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »