SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
T4 per 6 persona
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '18
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1997
ID e produktit :
189987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi t4 matorri 2.5 tdi posedon 6 ulse idoganum shiber gjamat me rrym pasqyret me rrym kamer mrapa per parking centrall alarum timon servo abs per mashum info tel 045880880Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zeqiri
Prishtinë
045880880
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »