SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q7 3.0 TDI S-LINE FULL EKSTRA RKS VITI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:57
Lloji :
Audi Q7
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,121
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
ID e produktit :
189991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
☆ AUDI Q7 3.0 TDI BLACK PACKET ☆ MODELI S- LINE NGA FABRIKA ☆ REGJISTIMI I PAR NE KS ☆ SERVISIN KOMPLET TE KRYER ☆ TE GJITH SERVISAT ME RREGULL ☆ KLIMATRONIC 2 ZONALE ☆ DVD- NAVI - 6CD SHANZHER - AUX ☆ VOLLAN MULTIFUNKSIONAL ☆ KARRIKAT MULTIFUNKSIONALE ☆ KARRIKAT LIKUR ME NXEMJE S-LINE ☆ DRITAT XENON BIG XENON DINAMIC ☆ 182121 KM TE GARANTUME ☆ FELLNE ME 4 GOMAT E REJA ☆ NE GJENDJE TEKNIKE SUPER TE RREGULLT ☆ SHUM I RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT ☆ VETURA ESHT E VOZITUR VETEM NJE DORE ☆ MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI ☆ ☎️ 044-360-932 ☎️ 049-797-767 📞 + viber ☆ QMIMI SIPAS MARRVESHJESPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »