SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 Sline 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
219,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
189995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A3 Sline 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardhyl
Kaçanik
044222063
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »