SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes C220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
189998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes C220 viti i prodhimit 2009 e regjistruar ne tabela RKS. Vetura posedon:karrika me nxemje,xhama elektronik,navi,pulla ne timon,klimatronik etj.. Vetura ka 182000km dhe eshte ne gjendje perfekte.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
049774084
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »