SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran DSG 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
189999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran 2.0 automatik DSG viti i prodhimit 2011.Touran posedon: karrika me nxemje,xhama elektronik,navi,aux,sd card,Bluetooth,Automatik DSG etj.. Vetura ka 7ulese dhe eshte ne gjendje perfekte pa pasur nevoj per ndonje investim. Ka 224000km dhe ka te ndrruar setin korp,llamell,zamajc dhe eshte ne gjendje te mire.Postuar nëpërmjet celularit.TEL:049774084
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »